Панель керування
логін :  
пароль :  
   
Реєстрація
Нагадати пароль?
 
 
 

Головна
-------------------------------------------
Склад і структура центру
-------------------------------------------
Викладання інформатики
-------------------------------------------
Кабінет інформатики
-------------------------------------------
Сайт МОНУ
-------------------------------------------
Портал ХОІППО
-------------------------------------------
Задачі олімпіад з програмування
-------------------------------------------
Завдання олімпіад з ІТ
-------------------------------------------
Школа олімпійського резерву
-------------------------------------------
Хмельницькі олімпіади
-------------------------------------------
Обласний факультатив з програмування
-------------------------------------------
Міжнародний конкурс БОБЕР (Бебрас)
-------------------------------------------
Конспeкти, розробки вчителів інформатики
-------------------------------------------
Творча лабораторія вчителя інформатики
-------------------------------------------
Форум ХОІППО
-------------------------------------------
Форум інформатиків
-------------------------------------------
Вільне та відкрите програмне забезпечення
-------------------------------------------
Запорізький НМЦ інформатики та інформаційних технологій
-------------------------------------------
Електронні ППЗ
-------------------------------------------
Семінари, вебінари
-------------------------------------------
INTEL Навчання для майбутнього
-------------------------------------------
Траєкторія навчання "Основи Інтернет"
-------------------------------------------
Траєкторія навчання "Основи Веб-дизайну"
 
«    Квітень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
  • Вісті з Рівненщини
  • Завершення IV етапу VI Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій
  • Інтерактив від «Ранку»
  •  
     

    Інформація сайту : Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики: вітаємо переможців
     
     

    Днями проходив ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування), у якому взяли участь 90 учнів загальноосвітніх навчальних закладів нашої області. І тур змагань відбувався 31 січня в опорних школах районів (міст). 1 лютого в Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулось урочисте відкриття ІІ туру олімпіади, під час якого проходило нагородження переможців XV обласної учнівської Інтернет-олімпіади з програмування. Трьох абсолютних переможців Інтернет-олімпіади, учнів Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука, прийшли нагородити від імені спонсорів турніру юних інформатиків та Інтернет-олімпіади Олександра Борисівна Любицька, маркетолог компанії Технопростір, та Сергій Станіславович Ковальчук, кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій проектування Хмельницького національного університету. Максим Шумейко отримав у подарунок електронну книгу, а Андрію Перуну і Віктору Семенюку дістались настільні жорсткі диски.

    Сергій Ковальчук презентував головний приз обласної олімпіади з інформатики - планшетний персональний комп’ютер, який був вручений переможцю по закінченню олімпіади головою журі Віталієм Арсеновичем Ребриною учневі 11 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу «Антей» Андрію Константінову.


    Обласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики: вітаємо переможцівОбласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики: вітаємо переможцівОбласний етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики: вітаємо переможців 

     

    Більше світлин 


    За результатами ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики у 2014/2015 навчальному році журі ухвалило:

    Присудити перше місце і нагородити дипломами І ступеня учнів:

    1. Миронюка Костянтина Григоровича, учня 8 класу Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

    2. Лаврентія Артема Анатолійовича, учня 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

    3. Константінова Андрія Андрійовича, учня 11 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу «Антей».

    4. Каліщука Вадима Володимировича, учня 11 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу «Антей».

    Присудити друге місце і нагородити дипломами ІІ ступеня учнів:

    1. Лаврішина Дмитра Руслановича, учня 8 класу Хмельницького ліцею №17.

    2. Перуна Андрія Сергійовича, учня 10 класу Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

    3. Ярощука Владислава Володимировича, учня 10 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України Миколи Дзявульського.

    4. Шумейка Максима Володимировича, учня 11 класу Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

    5. Трофанюка Олексія Богдановича, учня 11 класу Хмельницького ліцею №17.

    6. Васільцова Дениса Вадимовича, учня 11 класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи №5 з поглибленим вивченням інформатики.

    7. Павлюка Вадима Руслановича, учня 11 класу Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

    8. Семенюка Віктора Олександровича, учня 11 класу Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

    Присудити третє місце і нагородити дипломами ІІІ ступеня учнів:

    1. Ачілова Андрія Віталійовича, учня 8 класу Деражнянського навчально-виховного комплексу, загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, гімназії.

    2. Кривого Віталія Миколайовича, учня 10 класу Рахнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дунаєвецького району.

    3. Свіжака Віктора В’ячеславовича, учня 10 класу навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького.

    4. Вінніченка Віталія Вікторовича, учня 10 класу Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

    5. Нетребу Олександра Миколайовича, учня 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

    6. Якимчука Олександра Анатолійовича, учня 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 м.Старокостянтинова.

    7. Чернушича Володимира Вікторовича, учня 11 класу Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України Миколи Дзявульського.

    8. Семенюка Ярослава Валерійовича, учня 11 класу навчально-виховного комплексу №14 м.Кам’янця-Подільського.

    9. Семенишина Геннадія Геннадійовича, учня 11 класу навчально-виховного комплексу №14 м.Кам’янця-Подільського.

    10. Шпичка Владислава Валентиновича, учня 11 класу Хмельницької гімназії №2.

    11. Авксентьєва Максима Валентиновича, учня 11 класу Полонської гімназії.

    12. Горбатюка Миколу Юрійовича, учня 11 класу Хмельницького ліцею №17.

    13. Антонова Владислава Сергійовича, учня 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м.Старокостянтинова.

    Отож вітаємо переможців та дякуємо вчителям, тренерам за активну роботу у підготовці дітей до олімпіад з програмування.

    Відбірково-тренувальні збори планується провести з 2 по 6 березня 2015 року та запросити до участі у них учнів:

    1. Константінова Андрія Андрійовича, учня 11 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу «Антей».

    2. Лаврентія Артема Анатолійовича, учня 10 класу Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка.

    3. Каліщука Вадима Володимировича, учня 11 класу Кам’янець-Подільського навчально-виховного «Антей».

    4. Шумейка Максима Володимировича, учня 11 класу Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

    5. Перуна Андрія Сергійовича, учня 10 класу Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

    6. Ярощука Владислава Володимировича, учня 10 класу Шепетівського навчально-виховного комплекус №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей».

    7. Кривого Віталія Миколайовича, учня 10 класу Рахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецького району.

    8. Трофанюка Олексія Богдановича, учня 11 класу Хмельницького ліцею №17.

    9. Васільцова Дениса Вадимовича, учня 11 класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи №5 з поглибленим вивченням інформатики.

    10. Миронюка Костянтина Григоровича, учня 8 класу Старокостянтинівської гімназії Старокостянтинівської міської ради імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

    11. Свіжака Віктора В’ячеславовича, учня 10 класу навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького.


     
    Вельмишановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
    інші новини по темі:
     
    Коментарі (0)  Роздрукувати

    info.hoippo.km.ua, e-mail: metinfo00ppo@i.ua
    ХОІППО, вул.Озерна, 14.