5 травня 2023 року у приміщенні Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького відбулася приємна подія – вручення Диплому І ступеня, Золотої медалі, Кубка за абсолютне перше місце та Кубка від голови Черкаської ОДА Табурця Ігоря Івановича Карпенко Дарині. Нагадаємо, що Карпенко Дарина перемогла на олімпіаді з інформатики, організатором якої цьогоріч була Черкаська область. У церемонії вручення нагород взяли участь Ребрина Віталій Арсенович, завідувач науково-методичного центру Хмельницького ОІППО, Наконечна Наталія Анатоліївна, методист НМЦ Хмельницького ОІППО, Ратушняк Святослав Петрович, директор Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького, Попик Андрій Васильович, очільник клубу “Алгоритм”, тренер Карпенко Дарини.
![](https://info.hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683531653087-1.jpg)
![](https://info.hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1683531658237-1.jpg)
![](https://info.hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2023/05/IMG-92df1129e87d5c03c68649b545731223-V-1024x577.jpg)