![](https://info.hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2022/05/44.png)
21 квітня 2022 року старшою викладачкою кафедри теорії та методик природничо-математичних дисциплін та технологій, методисткою НМЦ викладання інформатики, ІКТ і ДН Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Сологуб Олександрою Станіславівною було проведено вебінар для директорів, консультантів ЦПРПП, педагогічних, науково-педагогічних працівників ХОІППО «Інформаційна безпека в умовах війни як складова інформаційно-цифрової компетентності педагогічного працівника». Завданням вебінару було формування в учасників заходу здатності орієнтуватися в інформаційному просторі, здійснювати пошук і критично оцінювати інформацію в умовах війни, безпечно користуватись цифровими технологіями. Матеріали вебінару за покликанням