18 січня 2024 року для вчителів інформатики проведено вебінар за темою: “Інформатика в 7 класі: до чого готуватися?” спільно з видавництвом «Ранок».
Спікери:
- Олена Бондаренко, учитель інформатики комунального закладу «Ліцей інформаційних технологій» Кам’янської міської ради, учитель-методист, співавтор підручників “Інформатика” для НУШ.
Тема виступу: «Презентація Модельної навчальної програми «Інформатика. 7 – 9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Бондаренко О. О., Ластовецький В. В., Пилипчук О. П., Шестопалов Є. А.)».
- Олександр Пилипчук, учитель інформатики Теофіпольського ліцею №3 Теофіпольської селищної ради, Хмельницької області, учитель-методист, співавтор підручників “Інформатика” для НУШ.
Тема виступу: «Інформатика в 7 класі: до чого готуватися?».
Запис вебінару за покликанням: https://youtu.be/GLp9QTHcKVU.
![](https://info.hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2024/01/Screenshot_1-2-1024x503.png)
![](https://info.hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2024/01/Screenshot_2-1-1024x476.png)
![](https://info.hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2024/01/Screenshot_4-1-1024x570.png)
![](https://info.hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2024/01/Screenshot_5-2-1024x539.png)
![](https://info.hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2024/01/Screenshot_6-1-1024x582.png)