14 січня 2023 року завершився XIX Всеукраїнський учнівський турнір юних інформатиків у 2022/2023 навчальному році, який проходив на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Від Хмельницької області брала участь команда «Such programmers» Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі: “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського” Хмельницької області у складі: Іван Дворецький, Ілля Обущук, Олександр Тищук, Микола Шевчук та керівник команди вчитель інформатики Колісецький Вілен Іванович (деталі за посиланням). Дякуємо команді та керівнику за участь у Турнірі!
![](https://info.hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-761a244283a48811ba1e435e9aa7ff63-V-1-724x1024.jpg)
![](https://info.hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG-fd9c8bdaa887032bdfc5c20a0e999878-V-1-724x1024.jpg)