Панель керування
логін :  
пароль :  
   
Реєстрація
Нагадати пароль?
 
 
 

Головна
-------------------------------------------
Склад і структура центру
-------------------------------------------
Викладання інформатики
-------------------------------------------
Кабінет інформатики
-------------------------------------------
Сайт МОНУ
-------------------------------------------
Портал ХОІППО
-------------------------------------------
Задачі олімпіад з програмування
-------------------------------------------
Завдання олімпіад з ІТ
-------------------------------------------
Школа олімпійського резерву
-------------------------------------------
Хмельницькі олімпіади
-------------------------------------------
Обласний факультатив з програмування
-------------------------------------------
Міжнародний конкурс БОБЕР (Бебрас)
-------------------------------------------
Конспeкти, розробки вчителів інформатики
-------------------------------------------
Творча лабораторія вчителя інформатики
-------------------------------------------
Форум ХОІППО
-------------------------------------------
Форум інформатиків
-------------------------------------------
Вільне та відкрите програмне забезпечення
-------------------------------------------
Запорізький НМЦ інформатики та інформаційних технологій
-------------------------------------------
Електронні ППЗ
-------------------------------------------
Семінари, вебінари
-------------------------------------------
INTEL Навчання для майбутнього
-------------------------------------------
Траєкторія навчання "Основи Інтернет"
-------------------------------------------
Траєкторія навчання "Основи Веб-дизайну"
 
«    Сентябрь 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
 
  • Організація конкурсу БОБЕР 2017 (10 конкурс в Україні)
  • Інтеренет-олімпіада з інформаційних технологій
  • До Дня програміста: ІТ-спеціалісти на допомогу школі
  •  
     

    Інформація сайту : Визначено кращих юних програмістів
     
     
    2 квітня 2016 року завершився IV етап ХХІХ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, що проходив на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі наук.
    Упродовж кількох днів 132 учні 9-11 класів з усіх областей України змагалися у володінні інформаційними технологіями. Більшість учасників засвідчили ґрунтовні знання з предмета і продемонстрували креативний підхід при розв’язуванні конкурсних завдань, які їм пропонувалися.
    Представницьке журі, яке очолював віце-президент Національної академії педагогічних наук України, академік, доктор педагогічних наук, професор Андрій Гуржій, визначило переможців.
    Є серед переможців і школярі з Хмельниччини: гімназисти зі Старокостянтинова дев'ятикласник Миронюк Костянтин (диплом ІІ ступеня) та одинадцятикласник Перун Андрій (диплом ІІІ ступеня), учні вчителя інформатики Вапнічного Сергія Дмитровича. 
     Велика подяка вчителям, тренерам, які готували учасників до змагань: Бедратюку Леоніду Петровичу, завідувачу кафедри програмної інженерії Хмельницького національного університету; Вапнічному Сергію Дмитровичу, вчителю інформатики Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука; Стукаловій Ірині Володимирівній, вчителю інформатики Хмельницького колегіуму ім.В.Козубняка; Зубику Віталію Віталійовичу, вчителю інформатики Летавської ЗОШ І-ІІІ ст. Чемеровецького р-ну; програмісту Кухару Андрію Володимировичу; Мельнику Валентину Івановичу, вчителю інформатики Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості, Савчуку Сергію Васильовичу, вчителю інформатики приватного навчально-виховного комплексу "Антей” м.Кам’янця-Подільського, та студентам ІІІ курсу факультету кібернетики Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка Сороці Дмитру Сергійовичу та Стецику Олексію Андрійовичу. 
    На урочистому закритті лунали теплі слова й щирі побажання подальших успіхів школярам, ліцеїстам, гімназистам та їхнім наставникам. Окрім дипломів, переможці отримали цінні подарунки від спонсорів олімпіади, зокрема за три абсолютні результати – ноутбуки, а ще планшети, електронні книги, флеш-карти… Без подарунків не залишився жоден з учасників!!!
    Дипломами І ступеня нагороджено:
    учнів 9-го класу
    Коваля Іллю Андрійовича,
    Деньга Назарія Олександровича,
    Мельник Софію Валентинівну;
    учнів 10-го класу
    Ципко Антона Владиславовича,
    Здановську Юлію Янівну,
    Прокопець Юрія Андрійовича,
    Томаша Станіслава Миколайовича;
    учнів 11-го класу
    Мінакова Станіслава Сергійовича,
    Асландукова Матвія Миколайовича,
    Мачулу Максима Вячеславовича,
    Очеретного Вячеслава Юрійовича;
    Дипломами ІІ ступеня нагороджено:
    учнів 9-го класу
    Гарбузову Аліну Вікторівну,
    Мазаєва Сергія Миколайовича,
    Варзар Вероніку Анатоліївну,
    Гришечкіна Марко Сергійовича,
    Фурсіна Михайла Володимировича,
    Макаровича Адальберта Віталійовича,
    Миронюк Костянтина Григоровича;
    учнві 10-го класу
    Стреченя Матвія Володимировича,
    Башука Олексія Олексійовича,
    Фекете Івана Івановича,
    Плотнікова Михайла Сергійовича,
    Горбачевського Олексія Дмитровича,
    Лесько Владислава Олександровича,
    Бідалова Володимира Олексійовича,
    учнів 11-го класу:
    Скуріхіна Романа Володимировича,
    Попову Єлизавету Олегівну,
    Деркач Романа Анатолійовича,
    Борзяк Андрія Володимировича,
    Хому Андрія Сергійовича,
    Ліхошву Іллю Олександровича,
    Мудрієвського Петра Олеговича,
    Різника Валерія Олександровича,
    Чернякіна Дмитра Миколайовича;
    Дипломами ІІІ ступеня відзначено
    учнів 9-го класу
    Кравцова Артура Андрійовича,
    Гінкул Аллу Олександрівну,
    Осташева Даніїла Олександровича,
    Пупова Нікіту Андрійовича,
    Мерецького Дмитра Андрійовича,
    Супрун Тетяну Анатоліївну,
    Кадирова Кадіра Бєкєтовича,
    Наумовича Артема Олександровича,
    Савельєва Владислава Володимировича,
    Михайленко Дениса Олександровича;
    учнів 10-го класу
    Мисечко Артемія Мисечко,
    Байнака Дмитра Андрійовича,
    Точа Ростислава Володимировича,
    Єрмолаєва Олександра Андрійовича,
    Щербу Максима Юрійовича,
    Ленську Катерину Ігорівну,
    Геллера Михайла Олексійовича,
    Гордю Микиту Михайловича,
    Олійника Микиту Павловича,
    Житара Романа Віталійовича,
    Толстікова Владислава Вікторовича;
    учнів 11-го класу
    Михайлова Кирила Ігоровича,
    Гаврашенко Антона Олеговича,
    Вілігурського Артура Олеговича,
    Перуна Андрія Сергійовича,
    Петросяна Арсена Руслановича,
    Мовчана Олександра Володимировича,
    Галіулліна Миколу Артуровича,
    Тищенка Даніїла Володимировича,
    Бездушного Вадима Дмитровича,
    Давидова Олексія Давидова
    Кураченко Олега Олеговича
    Крім олімпіадних буднів, гості мали насичену пізнавальну програму. Вони ознайомилися з містом над Південним Бугом, дискутували за круглим столом з питання «Пріоритетні завдання сучасної шкільної інформатики», відвідали Хмельницький національний університет, зустрілися зі студентами Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та представниками авторських колективів підручників з інформатики, а члени журі зіграли товариський футбольний матч із місцевими педагогами.
    А перехідний олімпійський кубок з інформатики перемістився на Рівненщину.

     
     
     
     



     
     
     
     

     
    Вельмишановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.
    інші новини по темі:
     
    Коментарі (0)  Роздрукувати

    info.hoippo.km.ua, e-mail: metinfo00ppo@i.ua
    ХОІППО, вул.Озерна, 14.